تعدادی از اقامتگاه های بومگردی معروف ایران

اقامتگاه بومگردی گودان

در روستای ماهان، 35 کیلومتر از شهر کرمان واقع شده است. یک باغ بزرگ و زیبا دارد که روبروی باغ شاهزاده ایرانی باستان قرار دارد. شما می توانید غذای خانگی سنتی ایرانی را در تراس این خانه آرام و دلپذیر میل کنید. این اتاق دارای 4 تشک سنتی است و می تواند به راحتی ۴ نفر را در خود جا دهد. تمام اتاقها دارای دستشویی و دوش حمام اختصاصی هستند. خدمات این اقامتگاه صبحانه را نیزشامل می شود .

اقامتگاه بومگردی نارنجستان
یک خانه کوچک، ‌دنج و دلپذیر است که زندگی سنتی و روستایی را در خود ادغام کرده است. که به طور خاص برای کسانی که به دنبال یک سفر آرام هستند مناسب است. شامل 3 اتاق ترنج، گندم، تاک (درخت انگور) است؛ یک آشپزخانه و حمام مشترک. مسافران می توانند سیستم گرمایی سنتی و نانوایی سنتی ایران را تجربه کنند.
اقامتگاه بومگردی کشکیلو
یک خانه 60 ساله است که در فاصله 87 کیلومتری کرمان قرار دارد. در سال 2014 بازسازی شد. دارای 6 اتاق است. مسافران می توانند از جاذبه های گردشگری شهداد لذت ببرند. برای حفظ معماری سنتی، برخی از اتاق ها یخچال و فریزر و حمام ندارند. در حقیقت، آنها در حیاط عمومی هستند. کاشکلو از نظر راحت تر بودن در منطقه کلوت، یک مینی هتل شش اتاقه حرفه ای است که ترکیبی از عناصر سنتی مدرن در یک باغ با درخت های نخل محسوب می شود.

 

تعدادی از اقامتگاه های بومگردی معروف ایران
اقامتگاه من همیشه سبز
من همیشه سبزMane Hamishe Sabz)) یک اقامتگاه بومگردی سنتی 80 ساله در چهارچوب تاریخی بوشهر است. بسیار نزدیک به دریا و یک رستوران بسیار معروف است.2 اتاق به نام "Kahbad" و "Hiroon" با حداکثر 10 مسافر دارد. مجهز به A / C، سیستم گرمایش مرکزی، حمام و وای فای رایگان هستند.در فارسی من به معنی خانه است و "همیشه سبز" نیز نام خانوادگی صاحبان اقامتگاه است.
اقامتگاه بومگردی لرد سوزا
اقامتگاه بومگردی لرد سوزا در روستای سوزا در نزدیکی جزایر ناز و ساحل غربی سوزا واقع شده است. تنها 1 کیلومتر دور از خط ساحلی است و بسیار آرام و به طور سنتی تزئین شده است. کل مساحت 1400 متر مربع است که شامل 2 ساختمان، یک حیاط بزرگ، باغ، تراس چوبی کوچک و یک پارکینگ بزرگ است.

 

تعدادی از اقامتگاه های بومگردی معروف ایران

تحریم ها تاثیر جدی ای بر صنعت توریسم ایران ندارد

گردشگری یکی از سریعترین صنایع رو به رشد دنیا و همچنین منبع اصلی درآمد و اشتغال برای کشورهای در حال توسعه است. صنعت گردشگری ایران تحت تاثیر بسیاری از تحریم های مختلف است که توسط کشورهای غربی مانند ایالات متحده، سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا و دیگر کشورها تحمیل شده است. تحریم های اقتصادی به عنوان اعمال فشار یک ایالت برای ایجاد تغییر در رفتار سیاسی یک دولت دیگر تعریف می شود.

 

تحریم ها تاثیر جدی ای بر صنعت توریسم ایران ندارد

رئیس انجمن هتلداران ایران گفت: تحریم های جدیدی که استفاده هتل های ایرانی را از وب سایت پیشرو Booking.com در زمینه گردشگری منع می کند، تأثیر قابل توجهی بر صنعت گردشگری کشور نخواهد داشت. جمشید حمزه زاده با اشاره به تعداد نسبتا کم رزرو هتل های ایران که از طریق وب سایت Booking.com" انجام شده است، گفت: تحریم های جدید علیه ایران تاثیر قابل توجهی بر صنعت گردشگری کشور و تعداد گردشگران خارجی که از ایران بازدید می کنند، نداشته است. وی گفت: "قرار دادن هتل های ایرانی در لیست هتل های این سایت ، مزیتی برای آنها بود، اما نکته اصلی این است که هتل های ایرانی هرگز نمی توانند به طور مستقیم با شرکت صاحب این وب سایت کار کنند؛ زیرا آنها با موانع در معاملات مالی مواجه بودند که هرگز برداشته نشدند." ، طبق گزارش ایسنا. پس از خروج ایالات متحده از معاهده هسته ای ایران، Booking.com در ایمیل خود به مشترکین ایرانی خود گفت که علیرغم علاقه شدیدی که به همکاری با آنها دارد، هیچ راهی جز پایان دادن به همکاری به دلیل قوانین داخلی اتحادیه امریکا ندارد همچنین از هتل های ایرانی خواست تا رزرو خود را بررسی کنند زیرا همه گزارشات آنها از ماه نوامبر لغو خواهد شد.

 

تحریم ها تاثیر جدی ای بر صنعت توریسم ایران ندارد

رزرو هتل های ایرانی در این وب سایت از طریق سایت پروکسی نیمه آنلاین انجام می شد ولی توریست های خارجی نمی توانستند روند رزرو و پرداخت را تکمیل کنند. در حال حاضر، هیچ سیستم رزروی برای گردشگران خارجی که قصد سفربه ایران دارند برای تکمیل فرآیند رزرو خود بدون هیچ گونه پروکسی وجود ندارد. تعداد رزروهایی [هتلهای ایرانی] که از طریق Booking.com انجام می شد قابل توجه نیست. به عبارت دیگر، توریست های خارجی مایل به بازدید از ایران، بسیار کم از این وب سایت برای رزرو یک هتل در ایران استفاده می کنند. بنابراین، نپذیرفتن هتل های ایرانی در این وب سایت تاثیر معنی داری بر صنعت گردشگری ایران ندارد. حمزه زاده تأکید کرد که اگر دسترسی ایرانیان به سیستم رزرو در جهان محدود شود، برای سفر خارجی آنها مشکل خواهد بود زیرا آنها معمولا از چنین پلتفورم هایی برای رزرو هتل ها در خارج از کشور استفاده می کنند.

 

تحریم ها تاثیر جدی ای بر صنعت توریسم ایران ندارد

در همین حال، او افزود، آژانس های مسافرتی ایرانی استفاده قابل توجهی از این پلتفورم ها می کنند و در حال حاضر با تحریم های جدید، بازدید گردشگران ایرانی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. Booking.com یک وب سایت جمع آوری کرایه سفر هلندی و موتور جستجو برای رزرو است. از سال 2005، هلدینگ رزرو ایالات متحده مالک و اداره کننده آن است و در حال حاضر در آمستردام مستقر است. این وبسایت بیش از 1،534،024 دارایی در 226 کشور و قلمرو دارد و 1،200،000 اتاق روزانه رزرو می کند. این سایت به 43 زبان در دسترس است. در سال 2013، این سایت بیش از دو سوم درآمد هلینگ های رزرو را به خود اختصاص داده است.

 

تحریم ها تاثیر جدی ای بر صنعت توریسم ایران ندارد

تحریم ها و صنعت توریسم ایران

هنگامی که در مورد سفر و گردشگری به ایران صحبت می شود، نمی توان عملکرد آمریکا و تحریم های بین المللی علیه تهران بعنوان بخشی از اختلاف نظر در مورد برنامه هسته ای بحث برانگیزش را نادیده گرفت. تحریم ها هرگز به منظور هدف قرار دادن صنایع مسافرتی و گردشگری ایران نیست، اما تاثیر آنها به روش های مختلفی قابل مشاهده است. سالهای اخیر شاهد افزایش قابل توجهی در استفاده از تحریم های اقتصادی و مالی به عنوان ابزار سیاست خارجی، برای محدودیت های شدید، تحت نظارت شدید قرار دادن شرکت ها است. در کنار آن، راه هایی وجود دارد که در آن صنعت تجارت مهمان نوازی، به ویژه، تحت تاثیر بسیاری از قوانین و مقررات تحریم بین المللی توسط ایالات متحده، انگلستان، سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا و قرار گرفته است. صنعت حمل و نقل هوایی ایران در حال حاضر با چند سری تحریم ها مواجه است. این تحریم ها که از طرف ایالات متحده تحمیل شده، دسترسی هواپیماهای ایرانی را به فناوری های مدرن، هواپیمایی که اخیرا تولید شده، نگهداری ناوگان و سایر خدمات محدود کره است، اگرچه برای سال های دهه 1990 چنین معاملاتی امکان پذیر بود.

 

تحریم ها و صنعت توریسم ایران

صنعت توریسم
تلاش های بین المللی برای منزوی کردن ایران و مجبور کردن آن به توقف برنامه غنی سازی اورانیوم به طور جدی به اقتصاد کشور آسیب می رساند: کل صنایع فلج شده است، قیمت مواد غذایی و سوخت به سرعت در حال افزایش است و پول داخلی ریزش کرده است. اما تحریم ریال، برای ایران نتیجه بسیار خوشایندی داشته است: پرش در گردشگری. براساس چندین منبع، در سال 2011 حدود سه میلیون گردشگر از کشور بازدید کرده اند که بیش از 2 میلیارد دلار برای اقتصاد محلی به ارمغان آورده است. علاوه بر این، طبق گزارش سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل، از سال 2004 تا 2010، گردشگری بین المللی در ایران چهار برابر سریعتر از میانگین جهانی بوده است که رشد سالانه آن 3/2 درصد بوده است.

 

تحریم ها و صنعت توریسم ایران

مناظر ایران متنوع است و فعالیت های متعددی از پیاده روی و اسکی در کوه های البرزتا تعطیلات کنار ساحل خلیج فارس و دریای خزر را فراهم می کند. طی پنج سال آینده تعدادی از پروژه های زیربنایی در زمینه گردشگری در جزیره خلیج فارس، کیش انجام خواهد شد که در حال حاضر حدود 1 میلیون بازدید کننده در هر سال جذب می کند که اکثریت آنها ایرانی هستند. پیش از انقلاب ایران و پس از آن جنگ ایران و عراق، تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان به ایران سفر می کردند تا از جاذبه های متنوع آن که دارای شکوه فرهنگی و چشم انداز متنوع و زیبا برای فعالیت های گوناگون بود لذت ببرند. اما گردشگری در طول جنگ ایران و عراق در دهه 1980 به شدت کاهش یافت. اکنون، به دلیل تحریم ها علیه ایران و کاهش ارزش پول، تعداد گردشگران ایرانی نیز کاهش یافته است. علاوه بر این، به طور متوسط بازدید کننده ایرانی باید دوبرابر مبلغی را که برای سفر مورد استفاده قرارمی دادند،هزینه کنند.

 

تحریم ها و صنعت توریسم ایران

صنعت مهمان نوازی امروزه به عنوان یک صنعت جهانی شناخته شده است با تولید کنندگان و مصرف کنندگانی که در سراسر جهان گسترش یافته اند. استفاده از امکانات هتل مانند: اتاق، رستوران، بار، کلاب شبانه یا باشگاه سلامت؛ دیگر لوکس تلقی نمی شوند. برای بسیاری از مردم این خدمات به یک جزء جدایی ناپذیر از شیوه زندگی تبدیل شده اند. علاوه بر این، در دو دهه گذشته، تقاضا و عرضه ی خدمات مهمان نوازی ،رشد صنعت مهمان نوازی را در سطح جهانی افزایش داده است، که منجر به رقابت شدید در بازار می شود. در این راستا هتل ها باید استراتژی ها و خدمات مختلفی استفاده کنند تا موفق شوند.

 

تحریم ها و صنعت توریسم ایران

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

یک قانونگزار مسیحی ایرانی می گوید گردشگران خارجی که به ایران می آیند، به جهانیان می گویند که این کشور از امنیت و آرامش برخوردار است. ایران بسیار امن است و مردم آماده هستند تا به شما در هر مشکلی کمک کنند - این یک افتخار ملی است. به طور کلی ایران بسیار امن تر از آن است که بسیاری از غربی ها  باور دارند. اکثر مردم واقعا رفتار دوستانه ای دارند و علاقمند هستند که در مورد شما و کشور شما بدانند، ایران همچنین یک کشور نسبتا کم جرم و جنایت است، هرچند در سال های اخیر تعداد دزدی ها و مجرمان افزایش یافته است.

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

جاناتان بتکولیا، نماینده جامعه آشوری در مجلس ایران، از رسانه ها خواست تا به خوبی ایران را به بازدیدکنندگان خارجی معرفی کنند، گفت که گردشگران خارجی بهترین ترویج دهندگان گردشگری در ایران هستند زیرا آنها ایران را بیشتر به دوستان و هموطنان خود می شناسانند. سفیران و رسانه های جمعی باید تصویر واقعی ایران را به بازدید کنندگان خارجی نشان دهند و علاوه بر معرفی جاذبه های گردشگری، تمام جهان را از طریق گردشگران خارجی از امنیت و آرامش کشور آگاه کنند.

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

او، همچنین عضو کمیته میراث فرهنگی و کمیته گردشگری است. او در مصاحبه ای با ایرنا گفت: این موضوع همچنین بر تنوع اقلیت های قومی و مذاهب در ایران تأثیر گذاشته است. نماینده مجلس نمایندگان خاطر نشان کرد: «ایران دارای جاذبه های فرهنگی و تاریخی برای گردشگران خارجی است و وجود سایت های متعدد تاریخی و مذهبی یکی از مزایای بخش گردشگری کشور است. "به عنوان یک سایت مذهبی، واتیکان هر ساله 30 تا 40 میلیون بازدید کننده را میزبانی می کند و ایران نیز هزاران اثر ارزشمند تاریخی و مذهبی دارد که باید به گردشگران در سطح بین المللی معرفی شود."

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید
او بر ضرورت استفاده از قدرت رسانه ها برای ترویج جاذبه های گردشگری کشور تأکید کرد. او همچنین تأکید کرد که تولید رسانه های چند زبانه و بصری در این زمینه نقش مؤثری ایفا می کنند."بر خلاف تبلیغات منفی رسانه های خارجی، روسری اسلامی هیچ مانعی برای جذب گردشگران خارجی نیست؛ بتکولیا گفت: "چیزی که تأثیر منفی بر جاذبه گردشگران داشته است تلاش برای تصویری منفی از ایران است و ایجاد این تصور که امنیت در کشور به اندازه کافی وجود ندارد". وی گفت که 1.5 میلیارد مسلمان در جهان وجود دارد که اکثر آنها روسری اسلامی می پوشند."چند نفر از این مسلمانان را ما توانستیم به عنوان گردشگران جذب کنیم؟" بنابراین، او اضافه می کند، برخی از گردشگران خارجی ادعا می کنند که تمایلی به بازدید از ایران ندارند؛ زیرا آنها باید روسری را بپوشند "فقط یک بهانه است". او تأکید کرد که امنیت یک پیش نیاز برای جذب گردشگران است.او گفت: "توریستی که از کشور بازدید می کند باید از امنیت کامل برخوردار باشد و اطمینان داشته باشد که وی در مقصد توریستی خودهیچ مشکلی نخواهد داشت."متاسفانه، او گفت، گاهی اوقات از گردشگران در شهرهای کوچک سرقت می شود و به آنها بی احترامی می شود.

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

این قانونگذار گفت: "این حرکت ها انعکاس ناخوشایندی در سطح جهانی و صنعت گردشگری خواند داشت و چنین حرکتی باید متوقف شود." هنگامی که گردشگران رفتار خوب و مناسب در ورودی مرزهای کشور ببینند یا زمانی که آنها مورد احترام قرار می گیرند،وقتی به کشورشان برمی گردند فرهنگ غنی ایرانی را ترویج می کنند و این تبلیغ بسیار مستقیم [فرهنگ ایرانیان] صنعت گردشگری کشور را ارتقا می بخشدوی گفت: "بسیاری از کشورها مانند ترکیه درآمد گردشگری بیشتری نسبت به درآمد نفت دارند، به سادگی با ایجاد امکانات بیشتر برای گردشگران با هر نژاد،‌قوم و مذهبی بدست امده است."او اشاره کرد که یکی دیگر از دلایل عقب ماندگی صنعت گردشگری در ایران، فقدان زیرساخت مناسب است."امکانات و زیرساخت های لازم علاوه بر جاذبه ها برای توسعه صنعت گردشگری نیز ایجاد شده است." بخش خصوصی نقش مؤثری در ارتقاء گردشگری دارد. صنعت گردشگری که دارای گردش مالی زیاد و شغل های زیادی است، می تواند از طریق سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی گسترش یابد."وی گفت: "با داشتن جاذبه های تاریخی و مذهبی منحصر به فرد مانند کلیساهای قدیم مشهور جهانی، ایران دارای ظرفیت بسیار خوبی برای جذب توریست های خارجی است."سپس بر نیاز به ایجاد وزارت گردشگری تأکید کرد. "طرح های ایجاد این وزارتخانه با هدف جذب گردشگران مورد تایید قرار گرفته است."
در دنیای امروز، توسعه صنعت گردشگری یکی از عوامل کلیدی است که دولت ها باید به آن توجه کنند تا بتواند پیشرفت اقتصادی را تامین کنند. صنعت گردشگری باید از دیدگاه جدیدی بازبینی شود تا بتواند کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهد و چشم اندازی روشن برای بخش گردشگری را به وجود آورد.

 

از توریست های خارجی در مورد امنیت در ایران بپرسید

شیوه زندگی جذاب عشایر ایرانی: عکاس ایتالیایی

یک عکاس ایتالیایی، که عکس هایش از شیوه زندگی عشایر در ایران به تازگی بر روی صفحه نمایش تطبیقی گذاشته شده است همراه با تصاویری از عشایر ایتالیایی گرفته شده است، در مورد تفاوت و جذابیت عشایر ایرانی صحبت کرده است. مجموعه ای از عکس های مورو ویتلی با عنوان "مردم و سرزمین پشم" که در 5 تا 11 مارس در تهران نمایش داده شد، سعی کرد تفاوت های شیوه زندگی عشایر در ایران و ایتالیا را بیان کند. هنرمند 60 ساله در طی 12 سال گذشته از عشایر بسیاری از کشورها، از جمله رومانی، هند و مراکش، عکس گرفته است. در عکس های او که طی چهار سفر او به ایران در سال های اخیر گرفته شده است، آب و هوا، فرهنگ و مذهب اقوام ایرانی و ایتالیایی را نشان می دهد.جالب ترین ویژگی نمایشگاه، که در انجمن هنرمندان ایرانی در تهران برگزار شد، این بود که عکس ها شباهت ها و تفاوت های میان عشایر دو ملت را نشان می دهند. ویتلی سرپرست یک پروژه عکس برای مجله D'Abruzzo برای پنج سال است. او با مجلات و ناشران در سطح ملی همکاری می کند.در زیر ترجمه مصاحبه Honar Online با ویتلی و پائولو ریچلی ، است.

 

شیوه زندگی جذاب عشایر ایرانی: عکاس ایتالیایی

در ابتدا، می خواهم بپرسم چطور با ایده اجرای نمایشگاه «مردم و سرزمین پشم» آشنا شدید؟
مورو ویتل: در اولین سفرم به ایران با عشایر قشقایی فیروزآباد آشنا شدم. ایده برگزاری این نمایشگاه وقتی که من شیوه زندگی آنها را دیدم به ذهنم رسید. پس از بازگشت از ایران، ایده را با پائولو ریچلی، که ایده هایی برای گروه مطرح می کند، به اشتراک گذاشتم. سپس تصمیم گرفتیم که یک پروژه را شروع کنیم که به شباهت های شیوه زندگی عشایر که در ایتالیا و ایران زندگی می کنند می پردازد.
پائولو ریچلی: ایده برگزاری چنین نمایشگاهی در اولین سفر من به ایران در ماه می در ذهن من به وجود آمد. من در ایران همراه با یک عکاس و مدیر عامل بودم. ما از مردم تالش دیدن کردیم این سفر ده روز طول کشید. وقتی به ایتالیا برگشتم شروع به تمرکز بیشتر بر روی پروژه کردم، نتیجه ای که امروز می توانید ببینید. لازم به ذکر است که این پروژه فقط یک نمایشگاه عکس نیست. هنگامی که ما عکس ها را در نمایشگاه در ایتالیا قرار دادیم، برخی از ابزار و تجهیزات عشایررا نیز در نمایشگاه داشتیم. 

 

شیوه زندگی جذاب عشایر ایرانی: عکاس ایتالیایی
از آنجایی که عشایر ایتالیایی برای مدت طولانی سکونت داشته اند، تصمیم گرفتیم وسایل و تجهیزات آنهارا همراه با عکس های خود در نمایشگاه تهران ارائه دهیم. این به بازدیدکنندگان کمک می کند که شیوه های زندگی و فرهنگ های این عشایر مختلف را مقایسه کنند. برای کمک به بازدید کنندگان که بتوانند خود را در زندگی واقعی عشایر ایران تصور کنند، یک مسیر با فرش های قشقایی ایجاد کردیم که به محیطی سبز منتهی می شد.
عشایر بخشی از اصالت ایران هستند، اما سنت های آنها در حال کمرنگ شدن است. چطوری پیداشون کردید؟ می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید؟
پائولو ریچلی: تنها مشکل در ایران برای ما، که من می خواهم آن را برجسته کنم، مانع زبان بود. ما به راحتی می توانیم از طریق چشم، لبخند یا واکنش های صورت ارتباط برقرار کنیم. این ارتباط غیر کلامی برای ما بسیار مهم بود، اما همانطور که میدانید، اگر واقعا میخواهید بیشتر در مورد شیوه زندگی افراد بدانید، باید با آنها صحبت کنید. این صحبت کردن سخت ترین بخش برای ما بود. با این حال، می توانم بگویم که شیوه زندگی مردم ایران برای من جذاب است. طبیعت ایران، هنر و هنرمندان آن جالب هستند، اما آنچه بیشتر من را جذب می کرد، مهربانی بود که از زبان بدن و ارتباطات غیر کلامی خارج شد. مورو ویتل: برای من، بهترین قسمت این سفر، سفر به بوشهر بود.

 

شیوه زندگی جذاب عشایر ایرانی: عکاس ایتالیایی
جذاب ترین شیوه زندگی مردم ایران چیست؟
مورو ویتل: شیوه زندگی مردم ایران بسیار متفاوت از زندگی مردم اروپا است. ما فکر می کردیم که ایرانی ها یک ذهنیت بسته و خشک دارند، اما در حقیقت وقتی به ایران سفر می کنید چیزی کاملا متفاوت می بینید. ذهنیت باز ایرانیان بسیار جالب است. ما به طور مداوم در اروپا می گوییم که ایرانی ها خطرناک هستند. با این حال، شما می توانید به اینجا بیایید و مهمان نوازی و مهربانی که برخلاف چیزی است که در اروپا گفته می شود، ببینید.

 

شیوه زندگی جذاب عشایر ایرانی: عکاس ایتالیایی
شما برای مدت طولانی ازعشایر ایرانی عکس گرفتید. چگونه می توان سنت و آداب و رسوم آنها را در عکس های خود قرار دادید؟
مورو ویتل: دین جنبه مهمی از شیوه زندگی ایرانیان است که به وضوح دیده می شود. چوپان ها و عشایر که در کوهستان زندگی می کردند زندگی اجتماعی داشتند که واقعا برای من جالب بود. پائولو ریچلی: در ایتالیا، دوران مهاجرت از بین رفته است و مردم دیگر در جستجوی مرتع جدید نیستند. در گذشته، فقط مردان در ایتالیا مهاجرت می کردند و زنان آنها منتظر شوهران می ماندند. این بدان معنی است که هیچ مهاجرت خانوادگی یا اجتماعی وجود ندارد. اما در ایران می بینیم که کل خانواده مهاجرت می کند که برای من جذاب است.

 

شیوه زندگی جذاب عشایر ایرانی: عکاس ایتالیایی